Maderoterapie/Masáže

MADEROTERAPIE/
MASÁŽE

O mně

Kateřina šebestová

Jmenuji se Kateřina a jsem žena plná úsměvu a pozitivní energie. Tuto ohnivou energii jsem se naučila efektivně využívat ve své práci. Proto jsem se rozhodla pro Maderoterapii, což byla pro mě samozřejmá volba. Největší odměnou, kterou za svou práci získávám, je vidět ten šťastný úsměv, kterým klientky opouštějí mou péči a odcházejí domů. To pro mě znamená všechno.

o Firmě

TOMFIT

Masážní olej TOMFIT – skořice způsobuje prohřátí pokožky a rozšíření cév, což napomáhá odbourávání tukových buněk. Je obzvlášť účiný při boji s celulitidou. Masážní olej TOMFIT – skořicový má navíc lehce desinfekční účinek a působí proti bolesti.Značka Tomfit je součástí společnosti SAELA s.r.o., která je tradičním výrobcem přírodní kosmetiky pro masáže, wellness, aromaterapii a pedikúru. Používá se také v relaxačních a lázeňských centrech, zdravotnických zařízeních, masážních salonech nebo i pro domácí použití. Společnost klade důraz na ochranu životního prostředí a je vyráběna převážně ze surovin rostlinného původu.

Antimigrenózní masáž

Bolí Vás často hlava? Cítíte tlak za očima, na temeni hlavy nebo Vám tuhne svalstvo šíje a vy už víte, že se blíží další ataka nesnesitelné bolesti hlavy, kterou nazýváme migréna? Ať už se jedná o běžnou bolest hlavy nebo o migrénu, můžeme Vám pomoci tzv. antimigrenózní masáží.
Antimigrenózní masáž se neskládá tedy nejen z masáže hlavy, ale především z masáže všech svalů kolem krční páteře, ale i stresem stažených svalů mimických.

Antimigrenózní masáží a masáží hlavy se tedy snažíme jak odstranit bolest hlavy, tak bolestem hlavy účinně předcházet. Z naší zkušenosti můžeme potvrdit, že pokud klient pravidelně dochází na terapii, kdy intervaly mezi jednotlivými návštěvami jsou přísně individuální – ataky bolestí hlavy se ve většině případů oddalují a zmírňují se i projevy jednotlivých záchvatů, tedy i síla bolesti hlavy, či celková doba trvání ataky.

Masáž hlavy – kontraindikace
Kontraindikace u antimigrenózní masáže a masáže hlavy jsou podobné jako u ostatních masáží, tedy:
při onkologických onemocněních
při virovém, bakteriálním nebo horečnatém onemocnění
při zánětlivých projevech na kůži
při těžkém diabetu
v případě srdečních problémů po konzultaci s kardiologem